E2E-X12B1TL18 2M
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67, IP69K Cylinder, Threaded - M18
- 型號:
- E2E-X12B1TL18 2M
- 品牌:
- Omron
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Box
- Package / Case
- Cylinder, Threaded - M18
- Output Type
- PNP-NO, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.472" (12mm)
- Shielding
- Shielded
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C
- Termination Style
- Cable Leads
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V
- Ingress Protection
- IP67, IP69K
- Response Frequency
- 500Hz